Fotoksiążka Dziecięca przygoda

Wybierz format

za 28 stron
+  za kolejną stronę (maks. 160 str.) 
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Dodatki

Czas realizacji

czytaj więcej

Każdy przez to przechodził – zabawa w „bazę”, przygody na pirackim okręcie czy bal u księcia to nieodłączne elementy dziecięcej codzienności. Jeśli dodać do tego edukacyjne uroczystości, przedstawienia, huczne urodziny w parku trampolin czy odwiedziny ukochanych dziadków, uzbiera się niezła kolekcja wspomnień. Wszystkie je możesz utrwalić w wyjątkowej fotoksiążce Dziecięca przygoda. 

Pamiętnik z dziecięcych lat. Maluchy uwielbiają wracać pamięcią do chwil, które sprawiły im radość. Możesz powielić to piękne uczucie, projektując osobistą fotoksiążkę dla swojego dziecka. Nie może w niej zabraknąć wesołych kadrów, które cyklicznie udawało Ci się uchwycić przy każdej okazji. Szablon Dziecięca przygoda idealnie wpisze się we wspomnienia z najmłodszych lat. 

Stwórz album pełen zdjęć, który stanie się ulubionym nośnikiem wspomnień Twojego malucha. Możesz dodać tekst, by spersonalizować zawartość i otrzymać tym samym wyjątkowy prezent, którego nie ma nikt inny. 

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Fotoksiążka - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Wszystkie opinie pochodzą od Klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Podlegają moderacji ze względu na możliwość wystąpienia treści niedozwolonych (np. treści wulgarne, itp.) oraz weryfikacji, czy dotyczą danego produktu.
Ocena

Średnia ocena 5
na podstawie 565 recenzji

5 gwiazdek
553
4 gwiazdki
10
3 gwiazdki
2
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0
Top