Fotoalbum Podsumowanie roku

Wybierz format

Wybierz liczbę stron

*W naszej aplikacji możesz zaprojektować fotoalbum od min. 20 stron do max. 40 stron. W edytorze możesz dodawać lub usunąć strony.

+  za każde kolejne  strony (maks. 40 str.)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Podsumowanie roku:

Zbliża się czas, który zobowiązuje do utworzenia nowych postanowień. Zanim wejdziesz pewnym krokiem w nowy rok, sprawdź, czego udało Ci się dokonać w minionych 12 miesiącach. Pomoże Ci w tym fotoalbum Podsumowanie roku. 

Z pewnością udało Ci się do tej pory wiele osiągnąć. Zachowaj wartościowe kadry, które podkreślają Twój sukces – zaprojektuj fotoalbum pełen osobistych zdjęć ukazujących Twoją drogę na szczyt. Tę piękną, ale i wymagającą podróż zaprojektujesz samodzielnie, wykorzystując szablon Podsumowanie roku. Klasyczny podział na 12 miesięcy oznacza miejsce na udokumentowanie aż tuzina wyjątkowych osiągnięć – a to wynik godny podziwu! 

Teraz, gdy już wiesz, na ile Cię stać, będziesz mieć motywację, by osiągnąć jeszcze więcej. Chcesz podwoić swoje starania? Świetnie, za rok będziesz mieć jeszcze więcej do powiedzenia w kolejnym fotoalbumie – a ta na zawsze zatrzyma Twoje najpiękniejsze wspomnienia. 

Dodatki

Inteligentna korekcja zdjęć+ 1zł/ szt.
Usunięcie logo z okładki i+10 zł

W cenie

Dodatki wybierzesz w koszyku, po stworzeniu projektu

Fotoalbum - OPINIE

Dodaj opinię +
Czytaj więcej
Ocena

Średnia ocena 4.9
na podstawie 14 recenzji

5 gwiazdek
13
4 gwiazdki
1
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Podoba ci się ten szablon? udostępnij!

Top