Wyjątkowa pamiątka ślubna: fotoksiążka ślubna czy fotoalbum ślubny?

Ślub, wesele i pamiątka ślubna na długie lata. Biała suknia, garnitur lub smoking, obowiązkowo sesja zdjęciowa! To niemal abecadło każdej pary, która zmienia stan cywilny. A wszystko po to, by ten dzień zapamiętać na długie lata. Dlatego warto też stworzyć wyjątkową pamiątkę ślubną, do której z chęcią będziecie wracać.

Okazji do robienia wyjątkowych ujęć w dniu ślubu z pewnością nie zabraknie. Po uroczystości staniecie przed wyborem tych najlepszych zdjęć, które będziecie chcieli oglądać wielokrotnie i wracać do nich przy każdej okazji. A gdyby tak opakować je w wyjątkowy sposób? A gdyby utworzyć z nich opowieść na stronach fotoksiążki lub fotoalbumu?

Fotoksiążka ślubna

Najbardziej popularna wśród młodych par jest fotoksiążka ślubna, którą można zamówić online. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi w kilka chwil możecie stworzyć w pełni spersonalizowaną opowieść ze ślubu, wesela, czy nawet całego Waszego życia.

Wystarczy wybrać jeden z dostępnych formatów, który najbardziej będzie Wam odpowiadał, skorzystać z gotowych szablonów ślubnych i wgrać swoje zdjęcia. Do tego opisy, lista gości, dedykacje czy cokolwiek będziecie chcieli. I skorzystać z wielu dostępnych dodatków, które jeszcze bardziej upiększą idealne przecież wspomnienia.

Fotoksiążka ślubna

Fotoksiążka ślubna daje Wam też niezwykłe możliwości zawarcia setek zdjęć ze ślubu, ponieważ może liczyć aż 160 stron! A na każdej stronie możecie zmieścić po kilka fotografii z tego wyjątkowego dla Was dnia.

Każda ze stron to kredowy papier, który prezentuje się wyśmienicie dzięki wysokiej jakości druku i doskonałemu odwzorowaniu kolorów. A każde ze zdjęć możecie poddać dodatkowemu upiększeniu w kreatorze online.

To będzie książka, po którą będziecie sięgali wielokrotnie!

Fotoalbum ślubny

Wyjątkowe chwile, takie jak ślub i wesele, zasługują też na wyjątkową oprawę. W tym przypadku warto sięgnąć po fotoalbum ślubny, który dzięki swoim cechom będzie przez długie lata przypominał o tym ważnym dla Was dniu. I mamy na to twarde dowody!

fotoksiążka ślubna

Fotoalbum ślubny to przede wszystkim właśnie twarde strony, które rozkładają się na płasko. Dzięki temu można stworzyć na nich piękną panoramę, rozłożyć na dwóch stronach ulubione ujęcie, czy… grupowe zdjęcie gości weselnych!

Fotoalbum to też okładka uszlachetniona gąbką, co nadaje mu wyjątkowości już przy pierwszym kontakcie. To także fotograficzna jakość druku, duży wybór szablonów ślubnych i dodatków. Ale przede wszystkim to możliwość pełnej personalizacji - od wyboru zdjęć, ich ułożenia, aż do dodania podpisów na każdej ze stron. 

To także szybki czas realizacji, więc swoją pamiątką ślubną możecie się cieszyć już po kilku dniach od zamówienia swojego fotoalbumu ślubnego.

Ile kosztuje fotoksiążka ślubna? Ile kosztuje fotoalbum ślubny?

Ile kosztuje fotoksiążka czy fotoalbum ślubny? Wiele zależy od formatu, na który się zdecydujecie, a także od liczby stron. Im większy format i im więcej stron, tym za pamiątkę ślubną trzeba będzie zapłacić nieco więcej.

Decydując się na pamiątkę ślubną często warto też użyć kilku funkcji, które są dodatkowo płatne, ale które powodują jeszcze lepszą jakość zdjęć, jak np. wydruk w technologii 7C w przypadku fotoksiążki, gdzie zamiast tradycyjnie używanych czterech kolorów, używa się ich aż siedem! To może delikatnie zwiększyć cenę, ale dodać także wyjątkowości każdemu z ujęć zamieszczonych w fotoksiążce.

Warto jednak zawsze sprawdzać promocje, dzięki którym fotoksiążkę i fotoalbum ślubny można kupić dużo taniej, w okazyjnej cenie.

Zobacz nasze promocje ślubne

Podziel się ze znajomymi:
Top