Wydruk 7C. Dlaczego warto ożywić swoje zdjęcia?

Chcesz, by zdjęcia w Twojej fotoksiążce wyglądały jeszcze lepiej? By Twoja historia budowana w niej ożyła? Wypróbuj wydruk 7C, który sprawi, że zdjęcia będą jeszcze piękniejsze!

Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Pozwól, by Twoje emocje zamknięte w fotoksiążce mogły ożywać, kiedy tylko po nią sięgniesz, a zdjęcia i historie w nich zawarte przenosiły Cię do tamtych chwil.

Co to jest wydruk 7C?

Wydruk 7C, który możesz zamówić do każdej ze swoich fotoksiążek, to zaawansowana technologia odwzorowania barw, która zamiast standardowych czterech kolorów wykorzystuje ich aż siedem. Dzięki specjalnym maszynom drukujemy Twoje zdjęcia w kolorach: cyan, magenta, yellow, black, light cyan, light magenta, light black - mieszając te barwy w odpowiednich proporcjach, otrzymujemy całą paletę kolorów, które znajdują się na Twoich zdjęciach.

Fotoksiążka 7C to wyjątkowe efekty, które nie są dostępne w tradycyjnym druku. To jednolite, gładkie tło bez tzw. szumów - dostrzeżesz je w błękicie nieba i na gładkiej skórze niemowlęcia. Do tego idealnie gładkie przejścia tonalne, delikatne zmiany odcieni bez widocznych granic kolorystycznych. Idealnie widoczne na gradientach!

Naturalne kolory w jakości 7C

Jakość 7C to także bardziej naturalne kolory, które sprawiają wrażenie bardziej rzeczywistych. Nie są przesycone, ani przejaskrawione. Dzięki zastosowaniu technologii wydruku 7C, Twoja skóra na zdjęciach będzie gładsza, kolory krajobrazu nieskazitelne i wyraźniejsze, a cała fotoksiążka będzie się prezentować jak jeszcze nigdy wcześniej.

Wypróbuj wydruk 7C i zobacz różnicę, która sprawi, że Twoje wspomnienia będą się wyróżniały nie tylko ich historią, ale także perfekcyjnym odwzorowaniem emocji i barw na stronach fotoksiążki.

Projektuj fotoksiążkę

Podziel się ze znajomymi:
Top