Kubki mąż i żona na prezent dla nowożeńców

Sezon ślubny właśnie się rozpoczął. Jeśli i Tobie przypadł zaszczytny udział w takiej ceremonii, na pewno będziesz rozważać kwestię prezentu. Zainspiruj się naszymi pomysłami na kubki dla nowożeńców i podaruj młodej parze wyjątkowy upominek.

Uniwersalny prezent z osobistym przesłaniem

Kubki dla małżonków mogą być zarówno świetnym dodatkiem do prezentu, jak i symbolicznym upominkiem. Wiele zależy od tego, jakie relacje łączą Cię z panią i panem młodym. Jeśli jesteś bliską rodziną, prawdopodobnie wręczysz im gotówkę – wówczas kubki mąż i żona będą świetnym dodatkiem. Jeśli natomiast zaproszono Cię jako współpracownika lub znajomego jednej ze stron, komplet takich kubków może stanowić główny prezent.

Kubki mąż i żona – trafiony akcent na nowej drodze życia

Pierwsze poranki tuż po ślubie będą o wiele przyjemniejsze, jeśli para rozpocznie je stylowym akcentem. Kubki dla pary młodej świetnie spełnią swoje zadanie, podtrzymując nie tylko temperaturę porannej kawy, ale i emocje związane ze wstąpieniem na wspólną życiową ścieżkę. Stwórz wyjątkowy zestaw z szablonów Gorgeous Gold oraz Hello there Handsome i podaruj młodym w dniu ślubu. W podobnym stylu są również kubki Good morning beautiful i Good morning handsome – poranna kawa nowożeńców będzie smakować w nich wybornie!

Prezent od żony dla męża? Czemu nie!

Jeśli to Ty jesteś przyszłą panną młodą, na Twojej głowie spoczywa pewnie mnóstwo obowiązków związanych z przygotowaniami do ślubu. W ferworze przygotowań spróbuj zaskoczyć partnera drobnym upominkiem, który wręczysz mu jako świeżo upieczona żona. Kubek z napisem Dzień dobry Przystojniaku będzie nowoczesnym i praktycznym akcentem na wspólnej drodze życia.

Zestaw kubków mąż i żona – zawsze trafiony podarunek

Filiżanki i kubki to obowiązkowy element wyposażenia każdej kuchni. Uwierz na słowo, większość osób, zwłaszcza kobiet, ma słabość do ich gromadzenia, powoli tworząc osobistą kolekcję. Kubki z napisem dla męża i żony sprawdzają się nie tylko w domowej przestrzeni, ale i w biurze czy na firmowych spotkaniach. Zadbaj więc o to, by podarować nowożeńcom kubek z ciekawym napisem. Nasz szablon Gorący mąż z pewnością przypadnie Ci do gustu! Nie wspominając już o zachwycie panny młodej, która będzie spijać z kubka przepyszną kawę.

Zainspiruj się i stwórz własne kubki z nadrukiem mąż żona

Wybraliśmy dla Ciebie zestaw najciekawszych, naszym zdaniem, wzorów, które doskonale wypadną jako upominki dla nowożeńców. Jeśli czujesz moc inspiracji, możesz pokusić się o stworzenie własnego zestawu!

W tym celu użyj swojej wyobraźni i uruchom nasz intuicyjny kreator online, który poprowadzi Cię przez twórczy etap. Co pojawi się na ścianach wybranych przez Ciebie kubków? To zależy wyłącznie od Ciebie. Może to być wyszukany cytat o miłości, zabawne zdjęcie państwa młodych czy śmieszny nadruk o małżeństwie. Oddaj się radosnej twórczości, której efekty zaskoczą obdarowanych. Taki zestaw będzie świetną pamiątką, która długo będzie przypominać najważniejszy dzień w życiu poślubionych.

Kubki mąż i żona na prezent – modne nie tylko na ślub

Od lat panuje zwyczaj wręczania młodym koperty wraz z bukietem kwiatów czy butelką wina. Dodatki te nieco spowszechniały, nie wywołując wśród nowożeńców zaskoczenia. Komplet kubków to innowacyjny i praktyczny dodatek, który można użytkować wszędzie i o każdej porze! Ich trwałość przetrwa niejeden bukiet i niezliczone litry napojów, rozgrzewając zakochanych ulubionym płynem lub orzeźwiając w upalne dni.

Komplet kubków lub pojedynczą sztukę możesz z powodzeniem wręczyć przy dowolnej okazji. Dzięki opcji modyfikowania treści możesz dopasować nadruk zarówno na okoliczność urodzin, jak i dowolnej rocznicy. Kubek to także świetny upominek podarowany zupełnie bez okazji. Ma praktyczne zastosowanie i na pewno będzie chętnie użytkowany przy każdej sposobności.

Zaprojektuj własny fotokubek i spersonalizuj jego treść. Osobiste akcenty uczynią z niego wyjątkowy upominek, który wywoła uśmiech bez względu na nastrój.

Wybierz kubek

Podziel się ze znajomymi:
Top