Fotoksiążka z Chrztu Świętego – wyjątkowa pamiątka na lata

Idealna pamiątka Chrztu Świętego? Fotoksiążka z najlepszymi ujęciami z tego wyjątkowego dnia! By po latach móc wracać do wspomnień i cieszyć się ponownie tymi przeżyciami.

Fotoksiążka z Chrztu Świętego to dziesiątki, a nawet setki ujęć z pierwszej wizyty Waszego dziecka w kościele. To historia opisana zdjęciami, z których każde możecie podpisać według własnego uznania. To wreszcie pamiątka chrztu, jedyna i niepowtarzalna, którą możesz stworzyć na prezent dla rodziców chrzestnych czy pamiątkę dla dziadków.

Pamiątka Chrztu Świętego w kilka chwil

Dziś chyba nikt nie wyobraża sobie, by zdjęcia z najważniejszych wydarzeń z życia naszego dziecka trzymać na dysku w wersji elektronicznej. Można oczywiście wywołać je w formie odbitek, by później układać je w albumach. Można jednak też wykonać wyjątkową, personalizowaną pamiątkę Chrztu Świętego, która jednocześnie stanie się opowieścią o tym ważnym dniu.

Fotoksiążka z Chrztu Świętego to nic innego, jak doskonale przygotowana relacja z uroczystości w kościele oraz późniejszego przyjęcia. To zdjęcia z rodziną, znajomymi, rodzicami czy rodzeństwem. To także historia, którą możesz wzbogacić opisami pod zdjęciami.

Intuicyjny kreator online przeprowadzi Cię przez tworzenie fotoksiążki z łatwością, a jej budowanie stanie się ciekawą, acz krótką przygodą - krótką, bo fotoksiążkę z chrztu stworzysz w kilka chwil. Zapewniamy, że efekt przejdzie oczekiwania Twoje i całej rodziny.

 pamiątka chrztu świętego

Fotoksiążka z Chrztu Świętego – stwórz ją sam

Jak stworzyć fotoksiążkę z Chrztu Świętego? Na początku wybierz jeden z sześciu dostępnych formatów, następnie któryś ze specjalnie zaprojektowanych dla Ciebie szablonów, także tych przygotowanych dokładnie na tę okazję. Teraz wszystko już zależy od Ciebie! Ty zdecydujesz, ile zdjęć chcesz umieścić na stronach Waszej fotoksiążki, jakie układy zdjęć zastosujesz na stronach, a to z kolei wyznaczy końcową liczbę stron pamiątkowej fotoksiążki z Chrztu Świętego. Jeśli to masz już przygotowane, możesz układać zdjęcia według uznania!

Dodaj podpisy, skorzystaj z klipartów i innych dodatków. Jeśli tylko chcesz! W każdej chwili możesz też zwiększyć liczbę stron, aż do 160! To będzie naprawdę wielkich rozmiarów pamiątka chrztu!

fotoksiążka pamiątka chrztu świętego

Pamiątka chrztu dla chłopca i dziewczynki

W fotoksiążce z Chrztu Świętego możesz zaprojektować każdą stronę wedle wlasnego uznania - zupełnie od zera. Ale możesz też wybrać jeden z naszych gotowych szablonów, przygotowanych zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Tworząc pamiątkę chrztu dla chłopca, możesz wybrać np. szablony: Sweet Angel - Blue, Chrzest Maleństwa lub Big Boy. Jeśli decydujesz się z kolei na pamiątkę chrztu dla dziewczynki, polecamy szablony: Big GirlLittle Princess, Sweet Angel - Pink.

Lub skorzystaj z bardziej uniwersalnych propozycji szablonów na chrzest. Jednymi z najczęściej wybieranych są: Na Pamiątkę Chrzcin, Błękitne FantazjeSkarb.

Najważniejsze w niej będą i tak Wasze przeżycia i uczucia, przelane najpierw na ujęcia uchwycone przez obiektyw, a następnie na papier wyjątkowej fotoksiążki.

Zacznij projektować

 

Podziel się ze znajomymi:
Top