Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Szymon 12.11.2025
Zweryfikowana

Jestem mega zadowolony z usług tej firmy! Foto książka została przygotowana z ogromną starannością – piękna jakość wydruku, świetne kolory i doskonałe wykonanie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, od momentu zamówienia po dostarczenie gotowego produktu. Kontakt z firmą był szybki i profesjonalny. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka wyjątkowej pamiątki w postaci foto książki!

Czytaj więcej
Piotr 01.10.2024
Zweryfikowana

To już któryś z kolei album, który zamawiam w Uwolnij Kolory. Dobra jakość wykonania albumów, dobra jakość wydruków. Rzadko korzystam z gotowych szablonów, ale zawsze znajduję tam inspirację co do wyglądu końcowego produktu. Zamówienia realizowane sprawnie, w deklarowanym terminie. Osobiście nieco brak mi formatu 30 x 30 cm w ofercie firmy, niby nieduża różnica (w stosunku do formatu 25x25 cm), ale w odbiorze i wielkości rozkładówek spora. Tym niemniej gorąco polecam, do zdjęć rodzinnych, okazjonalnych naprawdę super. Testowałem też wykonanie albumu korzystając z automatycznego przygotowania projektu. Działa. Dla tych, którzy nie chcą lub nie lubią grzebać w detalach jest OK. Dla wymagających... no cóż, aplikacja sama dobiera np. kolejność zdjęć (prawdopodobnie wg nazwy lub kolejności skopiowania do projektu), a to - moim zdaniem - często nie odpowiada chronologii. Ale chodzi to bardzo sprawnie, więc jeżeli nie opowiadamy w albumie jakiejś historii - to również ciekawa opcja. No i co ważne - ceny są naprawdę konkurencyjne. Trudno znaleźć na rynku lepsze oferty.

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
Małgorzata 10.06.2025
Zweryfikowana

Fotoalbum piękny, grube, sztywne kartki. Bardzo dobra jakość zdjęć. Szybka wysyłka. Polecam

Czytaj więcej
Obi1231 21.06.2022
Zweryfikowana

Jestem zachwycona. Zamówiłam Fotoalbum z okazji zakończenia edukacji wczesnoszkolnej...sztuk 23, dla każdego dziecka i Wychowawczyni. Zamówiłam późno, na półtora tygodnia przed terminem... dostałam informację o wysyłce, która mogłaby nie dojść na czas. Ale rewelacyjny zespół przyspieszył na moją prośbę realizacje zamówienia i przesyłka właśnie dotarła. Jestem bardzo zadowolona. Poza tym jakoś wykonania na najwyższym poziomie. No i trzeba wspomnieć że kreator bardzo intuicyjny i przyjemny w obsłudze. Mega. Polecam z zachwytem.

Czytaj więcej
Janusz 03.11.2025
Zweryfikowana

Stosunek jakości, obsługi i realizacji całego zamówienia do ceny - celujący. Bardzo dobra jakość albumu i wydruków. Szybka realizacja.

Czytaj więcej
Karolina 08.12.2025
Zweryfikowana

Przepiękna pamiątka ! Bardzo polecam , szybki termin realizacji i piękne wykonanie fotoalbumu :)

Czytaj więcej
Magda 18.03.2021
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł piękny, na pewno jeszcze wrócę po kolejne . Polecam:)

Czytaj więcej
Monika 27.01.2026
Zweryfikowana

Prześliczny album! Super wykonanie, wart swojej ceny.

Czytaj więcej
Zofia 25.03.2024
Zweryfikowana

Zmówiłam foto album o grubych stornach. Jestem bardzo zadowolona. Materiał jest wysokiej jakości, kolory świetnie odwzorowane, nie ma się do czego przyczepić.

Czytaj więcej
Grażyna 17.01.2024
Zweryfikowana

Piękny foto album, super zdjęcia oraz bardzo szybka wysyłka.

Czytaj więcej
a 03.01.2023
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona :) Album jest piękny :) będę robić następny :)

Czytaj więcej
Ula 02.12.2025
Zweryfikowana

Papier dobrej jakosci,gruby cena przystepna ,szybka realizacja Polecam

Czytaj więcej
Karolina 27.05.2025
Zweryfikowana

Polecam z czystym sumienie, to już kolejny fotoalbum zamówiony przeze mnie. Świetna jakość, super wykonanie :)

Czytaj więcej
MONIKA 23.06.2025
Zweryfikowana

Super Foto książka

Czytaj więcej
Renata 08.09.2025
Zweryfikowana

Strona super, uzupełniasz, poprawiasz, kiedy chcesz i jak chcesz. Wykonanie albumu super, nawet fotografie słabej jakości też super Polecam

Czytaj więcej
Rene 31.03.2025
Zweryfikowana

Intuicyjne projektowanie i piękny wyrób ( fotoalbum ), już wysłany do Szwajcarii, szkoda że nie macie opcji wysyłki bezpośredniej do tego kraju :) Bardzo polecam :)

Czytaj więcej
IWONA 11.02.2023
Zweryfikowana

Fotoalbum pięknie wykonany. Jakość zdjęć bardzo dobra, wyraźne zdjęcia tak jak przesłałam. Polecam.

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 50 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.