Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Monika 16.09.2022
Zweryfikowana

Nigdy w życiu nie widziałam tak pięknych albumów, tak starannego wykonania. Kupiliśmy już kilka albumów i nigdy się nie zawiedliśmy. Uwielbiam tworzyć nowe, są przepiękną pamiątką na lata... z całego serca polecam a ze swojej strony bardzo, bardzo dziękuję

Czytaj więcej
Justyna 29.06.2025
Zweryfikowana

Piękny album, szybka realizacja

Czytaj więcej
SYLWIA 20.04.2024
Zweryfikowana

Fotoalbum przepiękny. Super jakość. Program do projektowania albumu jest bardzo łatwy i przystępny. Gorąco polecam!!!

Czytaj więcej
Małgorzata 10.06.2025
Zweryfikowana

Fotoalbum piękny, grube, sztywne kartki. Bardzo dobra jakość zdjęć. Szybka wysyłka. Polecam

Czytaj więcej
Grażyna 10.10.2025
Zweryfikowana

Albumy starannie wykonane. Jestem bardzo zadowolona.

Czytaj więcej
oleba 05.01.2022
Zweryfikowana

szybka wysyłka dobrze wykonany album polecam

Czytaj więcej
Urszula 12.09.2022
Zweryfikowana

Polecam gorąco ,szybko wykonane ; część zdjęć była gorszej jakości , robione w latach 90 , mimo tego w albumie wyszły całkiem dobrze. Łatwy ,intuicyjny program ,myślę ,że spokojnie każdy sobie poradzi ze skonfigurowaniem fotoalbumu.

Czytaj więcej
Szymon 12.11.2025
Zweryfikowana

Jestem mega zadowolony z usług tej firmy! Foto książka została przygotowana z ogromną starannością – piękna jakość wydruku, świetne kolory i doskonałe wykonanie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, od momentu zamówienia po dostarczenie gotowego produktu. Kontakt z firmą był szybki i profesjonalny. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka wyjątkowej pamiątki w postaci foto książki!

Czytaj więcej
Marta J. 22.08.2025
Zweryfikowana

Przepiękny, elegancki album. Wart swojej ceny.

Czytaj więcej
Karolina 22.06.2023
Zweryfikowana

Fotoalbum REWELACJA, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo gorąco polecam i zamawiam następny :)

Czytaj więcej
Magda 18.03.2021
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł piękny, na pewno jeszcze wrócę po kolejne . Polecam:)

Czytaj więcej
Renata 08.09.2025
Zweryfikowana

Strona super, uzupełniasz, poprawiasz, kiedy chcesz i jak chcesz. Wykonanie albumu super, nawet fotografie słabej jakości też super Polecam

Czytaj więcej
Karolina 27.05.2025
Zweryfikowana

Polecam z czystym sumienie, to już kolejny fotoalbum zamówiony przeze mnie. Świetna jakość, super wykonanie :)

Czytaj więcej
Grażyna 17.01.2024
Zweryfikowana

Piękny foto album, super zdjęcia oraz bardzo szybka wysyłka.

Czytaj więcej
Żaneta 24.03.2022
Zweryfikowana

Jestem zachwycona świeżo otrzymanym fotoalbumem. Zdjęcia, które zamieściłam, nie były doskonałej jakości, ale dzięki poprawkom i świetnej technologii wydruku, wyglądają pięknie i będą dla mnie pamiątką na długie lata. Zamówienie zostało zrealizowane i wysłane bardzo sprawnie.

Czytaj więcej
Hanna 02.03.2024
Zweryfikowana

Wyszło super

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
Karolina 24.10.2022
Zweryfikowana

Przepiękny fotoalbum- serdecznie polecam. Piękna pamiątka z wyjątkową jakościa i starannością.

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 49 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.