Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Mateusz 01.09.2025
Zweryfikowana

Bardzo fajny album i szybko dostarczony

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
Justyna 23.01.2026
Zweryfikowana

Świetna jakość wykonania piękne albumy przyjazna aplikacja do projektowania. Korzystam już kolejny raz . Poleciłam znajomym również zadowoleni.

Czytaj więcej
oleba 05.01.2022
Zweryfikowana

szybka wysyłka dobrze wykonany album polecam

Czytaj więcej
Żaneta 24.03.2022
Zweryfikowana

Jestem zachwycona świeżo otrzymanym fotoalbumem. Zdjęcia, które zamieściłam, nie były doskonałej jakości, ale dzięki poprawkom i świetnej technologii wydruku, wyglądają pięknie i będą dla mnie pamiątką na długie lata. Zamówienie zostało zrealizowane i wysłane bardzo sprawnie.

Czytaj więcej
Marta J. 22.08.2025
Zweryfikowana

Przepiękny, elegancki album. Wart swojej ceny.

Czytaj więcej
Joanna 07.04.2025
Zweryfikowana

Znakomita jakość! Wcześniejsze robiłam białe na białym tle, tym razem - przy okazji zdjęć ze studniówki córki zdecydowałam się na czerń - to był strzał w dziesiątkę! Polecam serdecznie!

Czytaj więcej
Urszula 12.09.2022
Zweryfikowana

Polecam gorąco ,szybko wykonane ; część zdjęć była gorszej jakości , robione w latach 90 , mimo tego w albumie wyszły całkiem dobrze. Łatwy ,intuicyjny program ,myślę ,że spokojnie każdy sobie poradzi ze skonfigurowaniem fotoalbumu.

Czytaj więcej
Kinga 10.02.2023
Zweryfikowana

Zamawiałam dwa albumy ślubne dla rodziców i jestem bardzo zadowolona z ich wykonania. Albumy mają piękną okładkę i wyraźne kolory na zdjęciach. Doceniam firmą za precyzję i staranność. Dodatkowo na plus jest program, który ułatwia tworzenie albumów i jest bardzo przyjemny w obsłudze. Na pewno jeszcze coś tu zamówię. Polecam serdecznie.

Czytaj więcej
Monika 16.09.2022
Zweryfikowana

Nigdy w życiu nie widziałam tak pięknych albumów, tak starannego wykonania. Kupiliśmy już kilka albumów i nigdy się nie zawiedliśmy. Uwielbiam tworzyć nowe, są przepiękną pamiątką na lata... z całego serca polecam a ze swojej strony bardzo, bardzo dziękuję

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Zdecydowanie polecam. Piękny fotoalbum i piękna pamiątka

Czytaj więcej
Ula 02.12.2025
Zweryfikowana

Papier dobrej jakosci,gruby cena przystepna ,szybka realizacja Polecam

Czytaj więcej
AdaN 07.01.2026
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł fantastycznie. Polecam serdecznie.

Czytaj więcej
Barbara 30.12.2025
Zweryfikowana

Super album

Czytaj więcej
Hanna 02.03.2024
Zweryfikowana

Wyszło super

Czytaj więcej
Janusz 03.11.2025
Zweryfikowana

Stosunek jakości, obsługi i realizacji całego zamówienia do ceny - celujący. Bardzo dobra jakość albumu i wydruków. Szybka realizacja.

Czytaj więcej
Wojtek 12.03.2024
Zweryfikowana

Bardzo ładnie to wyszło, gorąco polecam!

Czytaj więcej
Emilia 22.08.2025
Zweryfikowana

Szybka wysyłka, świetna jakość, profesjonalne podejście, bardzo polecam!!

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 50 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.