Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Szymon 12.11.2025
Zweryfikowana

Jestem mega zadowolony z usług tej firmy! Foto książka została przygotowana z ogromną starannością – piękna jakość wydruku, świetne kolory i doskonałe wykonanie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, od momentu zamówienia po dostarczenie gotowego produktu. Kontakt z firmą był szybki i profesjonalny. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka wyjątkowej pamiątki w postaci foto książki!

Czytaj więcej
axada 12.02.2024
Zweryfikowana

fotoalbum jak zwykle świetny

Czytaj więcej
Monika 27.01.2026
Zweryfikowana

Prześliczny album! Super wykonanie, wart swojej ceny.

Czytaj więcej
Emilia 22.08.2025
Zweryfikowana

Szybka wysyłka, świetna jakość, profesjonalne podejście, bardzo polecam!!

Czytaj więcej
Karolina 08.12.2025
Zweryfikowana

Przepiękna pamiątka ! Bardzo polecam , szybki termin realizacji i piękne wykonanie fotoalbumu :)

Czytaj więcej
Joanna 03.12.2024
Zweryfikowana

Zamówiłam już 6 fotoalbumów ze zdjęciami z całego roku - jest to nasza tradycja na BN. Doceniam aplikację do tworzenia za wygodę i sprawne działanie, a gotowy album za doskonałą jakość zdjęć i poręczny format. W tym roku po 18 latach małżeństwa zrobiłam też album z naszego ślubu - po obróbce zdjęcia w albumie są lepsze niż te wywołane 18 lat temu. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.

Czytaj więcej
MONIKA 23.06.2025
Zweryfikowana

Super Foto książka

Czytaj więcej
Zofia 25.03.2024
Zweryfikowana

Zmówiłam foto album o grubych stornach. Jestem bardzo zadowolona. Materiał jest wysokiej jakości, kolory świetnie odwzorowane, nie ma się do czego przyczepić.

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
Joanna 07.04.2025
Zweryfikowana

Znakomita jakość! Wcześniejsze robiłam białe na białym tle, tym razem - przy okazji zdjęć ze studniówki córki zdecydowałam się na czerń - to był strzał w dziesiątkę! Polecam serdecznie!

Czytaj więcej
Grażyna 10.10.2025
Zweryfikowana

Albumy starannie wykonane. Jestem bardzo zadowolona.

Czytaj więcej
Mateusz 01.09.2025
Zweryfikowana

Bardzo fajny album i szybko dostarczony

Czytaj więcej
Janusz 03.11.2025
Zweryfikowana

Stosunek jakości, obsługi i realizacji całego zamówienia do ceny - celujący. Bardzo dobra jakość albumu i wydruków. Szybka realizacja.

Czytaj więcej
Agata 12.07.2020
Zweryfikowana

Swój fotoalbum zamawiałam ponad pół roku temu, jednakże polecam firmę w 100%. Wszystko dotarło dokładnie takie, jakie sama zaprojektowałam. Dobrej jakości papier, piękne kolory wydruków, a także porządna okładka. Bardzo szybki czas realizacji, ekspresowa wysyłka. Polecam!

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Zdecydowanie polecam. Piękny fotoalbum i piękna pamiątka

Czytaj więcej
Sylwia 16.02.2023
Zweryfikowana

Projektowałam z myślą o synku, żeby mógł bez stresu o zniszczenie, oglądać swoje wakacyjne przygody. Bardzo się ucieszył! Świetna jakość! karty grube, kolory piękne. Polecam!

Czytaj więcej
Grażyna 17.01.2024
Zweryfikowana

Piękny foto album, super zdjęcia oraz bardzo szybka wysyłka.

Czytaj więcej
Małgorzata 10.06.2025
Zweryfikowana

Fotoalbum piękny, grube, sztywne kartki. Bardzo dobra jakość zdjęć. Szybka wysyłka. Polecam

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 49 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.