Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Joanna 07.04.2025
Zweryfikowana

Znakomita jakość! Wcześniejsze robiłam białe na białym tle, tym razem - przy okazji zdjęć ze studniówki córki zdecydowałam się na czerń - to był strzał w dziesiątkę! Polecam serdecznie!

Czytaj więcej
Zofia 25.03.2024
Zweryfikowana

Zmówiłam foto album o grubych stornach. Jestem bardzo zadowolona. Materiał jest wysokiej jakości, kolory świetnie odwzorowane, nie ma się do czego przyczepić.

Czytaj więcej
Marta 24.06.2025
Zweryfikowana

Polecam bardzo serdecznie. Kolejny raz korzystam z tej strony i nie ostani. Jakość świetna, kreator do tworzenia produktu bardzo intuicyjny.

Czytaj więcej
Karolina 27.05.2025
Zweryfikowana

Polecam z czystym sumienie, to już kolejny fotoalbum zamówiony przeze mnie. Świetna jakość, super wykonanie :)

Czytaj więcej
Karolina 08.12.2025
Zweryfikowana

Przepiękna pamiątka ! Bardzo polecam , szybki termin realizacji i piękne wykonanie fotoalbumu :)

Czytaj więcej
IWONA 11.02.2023
Zweryfikowana

Fotoalbum pięknie wykonany. Jakość zdjęć bardzo dobra, wyraźne zdjęcia tak jak przesłałam. Polecam.

Czytaj więcej
Małgorzata 10.06.2025
Zweryfikowana

Fotoalbum piękny, grube, sztywne kartki. Bardzo dobra jakość zdjęć. Szybka wysyłka. Polecam

Czytaj więcej
Urszula 12.09.2022
Zweryfikowana

Polecam gorąco ,szybko wykonane ; część zdjęć była gorszej jakości , robione w latach 90 , mimo tego w albumie wyszły całkiem dobrze. Łatwy ,intuicyjny program ,myślę ,że spokojnie każdy sobie poradzi ze skonfigurowaniem fotoalbumu.

Czytaj więcej
Karolina 22.06.2023
Zweryfikowana

Fotoalbum REWELACJA, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo gorąco polecam i zamawiam następny :)

Czytaj więcej
a 03.01.2023
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona :) Album jest piękny :) będę robić następny :)

Czytaj więcej
MONIKA 23.06.2025
Zweryfikowana

Super Foto książka

Czytaj więcej
Grażyna 17.01.2024
Zweryfikowana

Piękny foto album, super zdjęcia oraz bardzo szybka wysyłka.

Czytaj więcej
Żaneta 24.03.2022
Zweryfikowana

Jestem zachwycona świeżo otrzymanym fotoalbumem. Zdjęcia, które zamieściłam, nie były doskonałej jakości, ale dzięki poprawkom i świetnej technologii wydruku, wyglądają pięknie i będą dla mnie pamiątką na długie lata. Zamówienie zostało zrealizowane i wysłane bardzo sprawnie.

Czytaj więcej
AdaN 07.01.2026
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł fantastycznie. Polecam serdecznie.

Czytaj więcej
Wojtek 12.03.2024
Zweryfikowana

Bardzo ładnie to wyszło, gorąco polecam!

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
Mateusz 01.09.2025
Zweryfikowana

Bardzo fajny album i szybko dostarczony

Czytaj więcej
Emilia 22.08.2025
Zweryfikowana

Szybka wysyłka, świetna jakość, profesjonalne podejście, bardzo polecam!!

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 49 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.