Znakomita jakość! Wcześniejsze robiłam białe na białym tle, tym razem - przy okazji zdjęć ze studniówki córki zdecydowałam się na czerń - to był strzał w dziesiątkę! Polecam serdecznie!
Czytaj więcej
Zofia
25.03.2024
Zweryfikowana
Zmówiłam foto album o grubych stornach. Jestem bardzo zadowolona. Materiał jest wysokiej jakości, kolory świetnie odwzorowane, nie ma się do czego przyczepić.
Czytaj więcej
Marta
24.06.2025
Zweryfikowana
Polecam bardzo serdecznie. Kolejny raz korzystam z tej strony i nie ostani. Jakość świetna, kreator do tworzenia produktu bardzo intuicyjny.
Czytaj więcej
Karolina
27.05.2025
Zweryfikowana
Polecam z czystym sumienie, to już kolejny fotoalbum zamówiony przeze mnie. Świetna jakość, super wykonanie :)
Czytaj więcej
Karolina
08.12.2025
Zweryfikowana
Przepiękna pamiątka ! Bardzo polecam , szybki termin realizacji i piękne wykonanie fotoalbumu :)
Czytaj więcej
IWONA
11.02.2023
Zweryfikowana
Fotoalbum pięknie wykonany. Jakość zdjęć bardzo dobra, wyraźne zdjęcia tak jak przesłałam. Polecam.
Czytaj więcej
Małgorzata
10.06.2025
Zweryfikowana
Fotoalbum piękny, grube, sztywne kartki. Bardzo dobra jakość zdjęć. Szybka wysyłka. Polecam
Czytaj więcej
Urszula
12.09.2022
Zweryfikowana
Polecam gorąco ,szybko wykonane ; część zdjęć była gorszej jakości , robione w latach 90 , mimo tego w albumie wyszły całkiem dobrze. Łatwy ,intuicyjny program ,myślę ,że spokojnie każdy sobie poradzi ze skonfigurowaniem fotoalbumu.
Czytaj więcej
Karolina
22.06.2023
Zweryfikowana
Fotoalbum REWELACJA, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo gorąco polecam i zamawiam następny :)
Czytaj więcej
a
03.01.2023
Zweryfikowana
Jestem bardzo zadowolona :) Album jest piękny :) będę robić następny :)
Czytaj więcej
MONIKA
23.06.2025
Zweryfikowana
Super Foto książka
Czytaj więcej
Grażyna
17.01.2024
Zweryfikowana
Piękny foto album, super zdjęcia oraz bardzo szybka wysyłka.
Czytaj więcej
Żaneta
24.03.2022
Zweryfikowana
Jestem zachwycona świeżo otrzymanym fotoalbumem. Zdjęcia, które zamieściłam, nie były doskonałej jakości, ale dzięki poprawkom i świetnej technologii wydruku, wyglądają pięknie i będą dla mnie pamiątką na długie lata. Zamówienie zostało zrealizowane i wysłane bardzo sprawnie.
Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!
Czytaj więcej
Mateusz
01.09.2025
Zweryfikowana
Bardzo fajny album i szybko dostarczony
Czytaj więcej
Emilia
22.08.2025
Zweryfikowana
Szybka wysyłka, świetna jakość, profesjonalne podejście, bardzo polecam!!
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.