Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Karolina 08.12.2025
Zweryfikowana

Przepiękna pamiątka ! Bardzo polecam , szybki termin realizacji i piękne wykonanie fotoalbumu :)

Czytaj więcej
Agata 16.08.2022
Zweryfikowana

Fotoalbum, który zamówiłam przerósł moje oczekiwania! Śliczna pamiątka, jakość rewelacyjna. Jak tylko znajdę wolną chwilę - projektuję album z kolejnych wydarzeń. Baaaardzo polecam.

Czytaj więcej
Marta J. 22.08.2025
Zweryfikowana

Przepiękny, elegancki album. Wart swojej ceny.

Czytaj więcej
Grażyna 17.01.2024
Zweryfikowana

Piękny foto album, super zdjęcia oraz bardzo szybka wysyłka.

Czytaj więcej
Katarzyna 17.03.2024
Zweryfikowana

Jak zwykle nie zawiodłam się. Jakość oraz staranność wykonania nienaganna. Intuicyjny program do układania albumu. Dużo pomocnych szablonów do wykorzystania. Podpowiedzi ramek, dodatkowych obrazków oraz tekstów.

Czytaj więcej
Wojtek 12.03.2024
Zweryfikowana

Bardzo ładnie to wyszło, gorąco polecam!

Czytaj więcej
Magda 18.03.2021
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł piękny, na pewno jeszcze wrócę po kolejne . Polecam:)

Czytaj więcej
Joanna 07.04.2025
Zweryfikowana

Znakomita jakość! Wcześniejsze robiłam białe na białym tle, tym razem - przy okazji zdjęć ze studniówki córki zdecydowałam się na czerń - to był strzał w dziesiątkę! Polecam serdecznie!

Czytaj więcej
Małgorzata 10.06.2025
Zweryfikowana

Fotoalbum piękny, grube, sztywne kartki. Bardzo dobra jakość zdjęć. Szybka wysyłka. Polecam

Czytaj więcej
Agata 12.07.2020
Zweryfikowana

Swój fotoalbum zamawiałam ponad pół roku temu, jednakże polecam firmę w 100%. Wszystko dotarło dokładnie takie, jakie sama zaprojektowałam. Dobrej jakości papier, piękne kolory wydruków, a także porządna okładka. Bardzo szybki czas realizacji, ekspresowa wysyłka. Polecam!

Czytaj więcej
Hanna 02.03.2024
Zweryfikowana

Wyszło super

Czytaj więcej
MONIKA 23.06.2025
Zweryfikowana

Super Foto książka

Czytaj więcej
Renata 08.09.2025
Zweryfikowana

Strona super, uzupełniasz, poprawiasz, kiedy chcesz i jak chcesz. Wykonanie albumu super, nawet fotografie słabej jakości też super Polecam

Czytaj więcej
Monika 16.09.2022
Zweryfikowana

Nigdy w życiu nie widziałam tak pięknych albumów, tak starannego wykonania. Kupiliśmy już kilka albumów i nigdy się nie zawiedliśmy. Uwielbiam tworzyć nowe, są przepiękną pamiątką na lata... z całego serca polecam a ze swojej strony bardzo, bardzo dziękuję

Czytaj więcej
Zofia 25.03.2024
Zweryfikowana

Zmówiłam foto album o grubych stornach. Jestem bardzo zadowolona. Materiał jest wysokiej jakości, kolory świetnie odwzorowane, nie ma się do czego przyczepić.

Czytaj więcej
Mateusz 01.09.2025
Zweryfikowana

Bardzo fajny album i szybko dostarczony

Czytaj więcej
Karolina 22.06.2023
Zweryfikowana

Fotoalbum REWELACJA, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo gorąco polecam i zamawiam następny :)

Czytaj więcej
Małgorzata 25.03.2024
Zweryfikowana

Album szybko dostarczony. Piękne kolory, dobrej jakości papier, sztywna okładka. Wszystko według projektu,który stworzyłam. Polecam

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 49 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.