Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Janusz 03.11.2025
Zweryfikowana

Stosunek jakości, obsługi i realizacji całego zamówienia do ceny - celujący. Bardzo dobra jakość albumu i wydruków. Szybka realizacja.

Czytaj więcej
Karolina 24.10.2022
Zweryfikowana

Przepiękny fotoalbum- serdecznie polecam. Piękna pamiątka z wyjątkową jakościa i starannością.

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
Justyna 23.01.2026
Zweryfikowana

Świetna jakość wykonania piękne albumy przyjazna aplikacja do projektowania. Korzystam już kolejny raz . Poleciłam znajomym również zadowoleni.

Czytaj więcej
AdaN 07.01.2026
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł fantastycznie. Polecam serdecznie.

Czytaj więcej
Barbara 30.12.2025
Zweryfikowana

Super album

Czytaj więcej
Karolina 22.06.2023
Zweryfikowana

Fotoalbum REWELACJA, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo gorąco polecam i zamawiam następny :)

Czytaj więcej
Piotr 01.10.2024
Zweryfikowana

To już któryś z kolei album, który zamawiam w Uwolnij Kolory. Dobra jakość wykonania albumów, dobra jakość wydruków. Rzadko korzystam z gotowych szablonów, ale zawsze znajduję tam inspirację co do wyglądu końcowego produktu. Zamówienia realizowane sprawnie, w deklarowanym terminie. Osobiście nieco brak mi formatu 30 x 30 cm w ofercie firmy, niby nieduża różnica (w stosunku do formatu 25x25 cm), ale w odbiorze i wielkości rozkładówek spora. Tym niemniej gorąco polecam, do zdjęć rodzinnych, okazjonalnych naprawdę super. Testowałem też wykonanie albumu korzystając z automatycznego przygotowania projektu. Działa. Dla tych, którzy nie chcą lub nie lubią grzebać w detalach jest OK. Dla wymagających... no cóż, aplikacja sama dobiera np. kolejność zdjęć (prawdopodobnie wg nazwy lub kolejności skopiowania do projektu), a to - moim zdaniem - często nie odpowiada chronologii. Ale chodzi to bardzo sprawnie, więc jeżeli nie opowiadamy w albumie jakiejś historii - to również ciekawa opcja. No i co ważne - ceny są naprawdę konkurencyjne. Trudno znaleźć na rynku lepsze oferty.

Czytaj więcej
Zofia 25.03.2024
Zweryfikowana

Zmówiłam foto album o grubych stornach. Jestem bardzo zadowolona. Materiał jest wysokiej jakości, kolory świetnie odwzorowane, nie ma się do czego przyczepić.

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Zdecydowanie polecam. Piękny fotoalbum i piękna pamiątka

Czytaj więcej
Sylwia 16.02.2023
Zweryfikowana

Projektowałam z myślą o synku, żeby mógł bez stresu o zniszczenie, oglądać swoje wakacyjne przygody. Bardzo się ucieszył! Świetna jakość! karty grube, kolory piękne. Polecam!

Czytaj więcej
Małgorzata 10.06.2025
Zweryfikowana

Fotoalbum piękny, grube, sztywne kartki. Bardzo dobra jakość zdjęć. Szybka wysyłka. Polecam

Czytaj więcej
Żaneta 24.03.2022
Zweryfikowana

Jestem zachwycona świeżo otrzymanym fotoalbumem. Zdjęcia, które zamieściłam, nie były doskonałej jakości, ale dzięki poprawkom i świetnej technologii wydruku, wyglądają pięknie i będą dla mnie pamiątką na długie lata. Zamówienie zostało zrealizowane i wysłane bardzo sprawnie.

Czytaj więcej
Kinga 10.02.2023
Zweryfikowana

Zamawiałam dwa albumy ślubne dla rodziców i jestem bardzo zadowolona z ich wykonania. Albumy mają piękną okładkę i wyraźne kolory na zdjęciach. Doceniam firmą za precyzję i staranność. Dodatkowo na plus jest program, który ułatwia tworzenie albumów i jest bardzo przyjemny w obsłudze. Na pewno jeszcze coś tu zamówię. Polecam serdecznie.

Czytaj więcej
Małgorzata 25.03.2024
Zweryfikowana

Album szybko dostarczony. Piękne kolory, dobrej jakości papier, sztywna okładka. Wszystko według projektu,który stworzyłam. Polecam

Czytaj więcej
Agata 16.08.2022
Zweryfikowana

Fotoalbum, który zamówiłam przerósł moje oczekiwania! Śliczna pamiątka, jakość rewelacyjna. Jak tylko znajdę wolną chwilę - projektuję album z kolejnych wydarzeń. Baaaardzo polecam.

Czytaj więcej
Rene 31.03.2025
Zweryfikowana

Intuicyjne projektowanie i piękny wyrób ( fotoalbum ), już wysłany do Szwajcarii, szkoda że nie macie opcji wysyłki bezpośredniej do tego kraju :) Bardzo polecam :)

Czytaj więcej
Urszula 12.09.2022
Zweryfikowana

Polecam gorąco ,szybko wykonane ; część zdjęć była gorszej jakości , robione w latach 90 , mimo tego w albumie wyszły całkiem dobrze. Łatwy ,intuicyjny program ,myślę ,że spokojnie każdy sobie poradzi ze skonfigurowaniem fotoalbumu.

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 49 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.