Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Mateusz 01.09.2025
Zweryfikowana

Bardzo fajny album i szybko dostarczony

Czytaj więcej
SYLWIA 20.04.2024
Zweryfikowana

Fotoalbum przepiękny. Super jakość. Program do projektowania albumu jest bardzo łatwy i przystępny. Gorąco polecam!!!

Czytaj więcej
Agata 16.08.2022
Zweryfikowana

Fotoalbum, który zamówiłam przerósł moje oczekiwania! Śliczna pamiątka, jakość rewelacyjna. Jak tylko znajdę wolną chwilę - projektuję album z kolejnych wydarzeń. Baaaardzo polecam.

Czytaj więcej
Grażyna 17.01.2024
Zweryfikowana

Piękny foto album, super zdjęcia oraz bardzo szybka wysyłka.

Czytaj więcej
axada 12.02.2024
Zweryfikowana

fotoalbum jak zwykle świetny

Czytaj więcej
oleba 05.01.2022
Zweryfikowana

szybka wysyłka dobrze wykonany album polecam

Czytaj więcej
Renata 08.09.2025
Zweryfikowana

Strona super, uzupełniasz, poprawiasz, kiedy chcesz i jak chcesz. Wykonanie albumu super, nawet fotografie słabej jakości też super Polecam

Czytaj więcej
Magda 18.03.2021
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł piękny, na pewno jeszcze wrócę po kolejne . Polecam:)

Czytaj więcej
Kasia 14.06.2026
Zweryfikowana

Piękny album ślubny, przyjaciele byli zachwyceni. Szablon bardzo ułatwił pracę.

Czytaj więcej
Hanna 02.03.2024
Zweryfikowana

Wyszło super

Czytaj więcej
Karolina 22.06.2023
Zweryfikowana

Fotoalbum REWELACJA, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo gorąco polecam i zamawiam następny :)

Czytaj więcej
Ula 02.12.2025
Zweryfikowana

Papier dobrej jakosci,gruby cena przystepna ,szybka realizacja Polecam

Czytaj więcej
Barbara 30.12.2025
Zweryfikowana

Super album

Czytaj więcej
Obi1231 21.06.2022
Zweryfikowana

Jestem zachwycona. Zamówiłam Fotoalbum z okazji zakończenia edukacji wczesnoszkolnej...sztuk 23, dla każdego dziecka i Wychowawczyni. Zamówiłam późno, na półtora tygodnia przed terminem... dostałam informację o wysyłce, która mogłaby nie dojść na czas. Ale rewelacyjny zespół przyspieszył na moją prośbę realizacje zamówienia i przesyłka właśnie dotarła. Jestem bardzo zadowolona. Poza tym jakoś wykonania na najwyższym poziomie. No i trzeba wspomnieć że kreator bardzo intuicyjny i przyjemny w obsłudze. Mega. Polecam z zachwytem.

Czytaj więcej
Grażyna 10.10.2025
Zweryfikowana

Albumy starannie wykonane. Jestem bardzo zadowolona.

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
Małgorzata 25.03.2024
Zweryfikowana

Album szybko dostarczony. Piękne kolory, dobrej jakości papier, sztywna okładka. Wszystko według projektu,który stworzyłam. Polecam

Czytaj więcej
Agata 12.07.2020
Zweryfikowana

Swój fotoalbum zamawiałam ponad pół roku temu, jednakże polecam firmę w 100%. Wszystko dotarło dokładnie takie, jakie sama zaprojektowałam. Dobrej jakości papier, piękne kolory wydruków, a także porządna okładka. Bardzo szybki czas realizacji, ekspresowa wysyłka. Polecam!

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 49 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.