Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Katarzyna 17.03.2024
Zweryfikowana

Jak zwykle nie zawiodłam się. Jakość oraz staranność wykonania nienaganna. Intuicyjny program do układania albumu. Dużo pomocnych szablonów do wykorzystania. Podpowiedzi ramek, dodatkowych obrazków oraz tekstów.

Czytaj więcej
Sylwia 16.02.2023
Zweryfikowana

Projektowałam z myślą o synku, żeby mógł bez stresu o zniszczenie, oglądać swoje wakacyjne przygody. Bardzo się ucieszył! Świetna jakość! karty grube, kolory piękne. Polecam!

Czytaj więcej
Paulina 14.01.2022
Zweryfikowana

Jeśli ktoś z was zastanawia się czy wybrać fotoalbum jako pamiątkę ze ślubu, to bardzo polecam! Zdjęcia wyszły prześlicznie - kolorowe i wyraźne, oprawka jak i karty świetnej jakości. Dodatkowo zamówiłam fotoobrazy - jakość też super oraz dwie zwykłe fotoksiazki oprawka twarda błyszcząca - tutaj niektóre zdjęcia i niestety te na okładce wyszły troszkę za ciemne ( a były to te same co w fotoalbumie).

Czytaj więcej
SYLWIA 20.04.2024
Zweryfikowana

Fotoalbum przepiękny. Super jakość. Program do projektowania albumu jest bardzo łatwy i przystępny. Gorąco polecam!!!

Czytaj więcej
Małgorzata 25.03.2024
Zweryfikowana

Album szybko dostarczony. Piękne kolory, dobrej jakości papier, sztywna okładka. Wszystko według projektu,który stworzyłam. Polecam

Czytaj więcej
Karolina 08.12.2025
Zweryfikowana

Przepiękna pamiątka ! Bardzo polecam , szybki termin realizacji i piękne wykonanie fotoalbumu :)

Czytaj więcej
Justyna 29.06.2025
Zweryfikowana

Piękny album, szybka realizacja

Czytaj więcej
Karolina 27.05.2025
Zweryfikowana

Polecam z czystym sumienie, to już kolejny fotoalbum zamówiony przeze mnie. Świetna jakość, super wykonanie :)

Czytaj więcej
Monika 02.06.2022
Zweryfikowana

Bardzo polecam, szybka realizacja, produkty bardzo dobrze wykonane, jestem zachwycona. Kreator łatwy w obsłudze. Na stworzenie fotoalbumu czy kalendarza potrzeba trochę czasu ale na prawdę WARTO :)

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
a 03.01.2023
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona :) Album jest piękny :) będę robić następny :)

Czytaj więcej
Monika 16.09.2022
Zweryfikowana

Nigdy w życiu nie widziałam tak pięknych albumów, tak starannego wykonania. Kupiliśmy już kilka albumów i nigdy się nie zawiedliśmy. Uwielbiam tworzyć nowe, są przepiękną pamiątką na lata... z całego serca polecam a ze swojej strony bardzo, bardzo dziękuję

Czytaj więcej
Emilia 22.08.2025
Zweryfikowana

Szybka wysyłka, świetna jakość, profesjonalne podejście, bardzo polecam!!

Czytaj więcej
oleba 05.01.2022
Zweryfikowana

szybka wysyłka dobrze wykonany album polecam

Czytaj więcej
AdaN 07.01.2026
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł fantastycznie. Polecam serdecznie.

Czytaj więcej
axada 12.02.2024
Zweryfikowana

fotoalbum jak zwykle świetny

Czytaj więcej
Małgorzata 10.06.2025
Zweryfikowana

Fotoalbum piękny, grube, sztywne kartki. Bardzo dobra jakość zdjęć. Szybka wysyłka. Polecam

Czytaj więcej
Hanna 02.03.2024
Zweryfikowana

Wyszło super

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 49 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.