Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Ula 02.12.2025
Zweryfikowana

Papier dobrej jakosci,gruby cena przystepna ,szybka realizacja Polecam

Czytaj więcej
Marta 24.06.2025
Zweryfikowana

Polecam bardzo serdecznie. Kolejny raz korzystam z tej strony i nie ostani. Jakość świetna, kreator do tworzenia produktu bardzo intuicyjny.

Czytaj więcej
Emilia 22.08.2025
Zweryfikowana

Szybka wysyłka, świetna jakość, profesjonalne podejście, bardzo polecam!!

Czytaj więcej
Karolina 08.12.2025
Zweryfikowana

Przepiękna pamiątka ! Bardzo polecam , szybki termin realizacji i piękne wykonanie fotoalbumu :)

Czytaj więcej
Agata 16.08.2022
Zweryfikowana

Fotoalbum, który zamówiłam przerósł moje oczekiwania! Śliczna pamiątka, jakość rewelacyjna. Jak tylko znajdę wolną chwilę - projektuję album z kolejnych wydarzeń. Baaaardzo polecam.

Czytaj więcej
Justyna 23.01.2026
Zweryfikowana

Świetna jakość wykonania piękne albumy przyjazna aplikacja do projektowania. Korzystam już kolejny raz . Poleciłam znajomym również zadowoleni.

Czytaj więcej
MONIKA 23.06.2025
Zweryfikowana

Super Foto książka

Czytaj więcej
Sylwia 16.02.2023
Zweryfikowana

Projektowałam z myślą o synku, żeby mógł bez stresu o zniszczenie, oglądać swoje wakacyjne przygody. Bardzo się ucieszył! Świetna jakość! karty grube, kolory piękne. Polecam!

Czytaj więcej
Karolina 24.10.2022
Zweryfikowana

Przepiękny fotoalbum- serdecznie polecam. Piękna pamiątka z wyjątkową jakościa i starannością.

Czytaj więcej
oleba 05.01.2022
Zweryfikowana

szybka wysyłka dobrze wykonany album polecam

Czytaj więcej
Agata 12.07.2020
Zweryfikowana

Swój fotoalbum zamawiałam ponad pół roku temu, jednakże polecam firmę w 100%. Wszystko dotarło dokładnie takie, jakie sama zaprojektowałam. Dobrej jakości papier, piękne kolory wydruków, a także porządna okładka. Bardzo szybki czas realizacji, ekspresowa wysyłka. Polecam!

Czytaj więcej
Paulina 14.01.2022
Zweryfikowana

Jeśli ktoś z was zastanawia się czy wybrać fotoalbum jako pamiątkę ze ślubu, to bardzo polecam! Zdjęcia wyszły prześlicznie - kolorowe i wyraźne, oprawka jak i karty świetnej jakości. Dodatkowo zamówiłam fotoobrazy - jakość też super oraz dwie zwykłe fotoksiazki oprawka twarda błyszcząca - tutaj niektóre zdjęcia i niestety te na okładce wyszły troszkę za ciemne ( a były to te same co w fotoalbumie).

Czytaj więcej
IWONA 11.02.2023
Zweryfikowana

Fotoalbum pięknie wykonany. Jakość zdjęć bardzo dobra, wyraźne zdjęcia tak jak przesłałam. Polecam.

Czytaj więcej
Marta J. 22.08.2025
Zweryfikowana

Przepiękny, elegancki album. Wart swojej ceny.

Czytaj więcej
Monika 27.01.2026
Zweryfikowana

Prześliczny album! Super wykonanie, wart swojej ceny.

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
a 03.01.2023
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona :) Album jest piękny :) będę robić następny :)

Czytaj więcej
Magda 18.03.2021
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł piękny, na pewno jeszcze wrócę po kolejne . Polecam:)

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 49 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.