Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
oleba 05.01.2022
Zweryfikowana

szybka wysyłka dobrze wykonany album polecam

Czytaj więcej
Marta 24.06.2025
Zweryfikowana

Polecam bardzo serdecznie. Kolejny raz korzystam z tej strony i nie ostani. Jakość świetna, kreator do tworzenia produktu bardzo intuicyjny.

Czytaj więcej
Karolina 27.05.2025
Zweryfikowana

Polecam z czystym sumienie, to już kolejny fotoalbum zamówiony przeze mnie. Świetna jakość, super wykonanie :)

Czytaj więcej
Małgorzata 25.03.2024
Zweryfikowana

Album szybko dostarczony. Piękne kolory, dobrej jakości papier, sztywna okładka. Wszystko według projektu,który stworzyłam. Polecam

Czytaj więcej
Kasia 25.06.2025
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolna z albumu, jest piękny. Super pamiątka:) dziękuję

Czytaj więcej
Katarzyna 17.03.2024
Zweryfikowana

Jak zwykle nie zawiodłam się. Jakość oraz staranność wykonania nienaganna. Intuicyjny program do układania albumu. Dużo pomocnych szablonów do wykorzystania. Podpowiedzi ramek, dodatkowych obrazków oraz tekstów.

Czytaj więcej
Agata 16.08.2022
Zweryfikowana

Fotoalbum, który zamówiłam przerósł moje oczekiwania! Śliczna pamiątka, jakość rewelacyjna. Jak tylko znajdę wolną chwilę - projektuję album z kolejnych wydarzeń. Baaaardzo polecam.

Czytaj więcej
Justyna 29.06.2025
Zweryfikowana

Piękny album, szybka realizacja

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
Emilia 22.08.2025
Zweryfikowana

Szybka wysyłka, świetna jakość, profesjonalne podejście, bardzo polecam!!

Czytaj więcej
Joanna 07.04.2025
Zweryfikowana

Znakomita jakość! Wcześniejsze robiłam białe na białym tle, tym razem - przy okazji zdjęć ze studniówki córki zdecydowałam się na czerń - to był strzał w dziesiątkę! Polecam serdecznie!

Czytaj więcej
Paulina 14.01.2022
Zweryfikowana

Jeśli ktoś z was zastanawia się czy wybrać fotoalbum jako pamiątkę ze ślubu, to bardzo polecam! Zdjęcia wyszły prześlicznie - kolorowe i wyraźne, oprawka jak i karty świetnej jakości. Dodatkowo zamówiłam fotoobrazy - jakość też super oraz dwie zwykłe fotoksiazki oprawka twarda błyszcząca - tutaj niektóre zdjęcia i niestety te na okładce wyszły troszkę za ciemne ( a były to te same co w fotoalbumie).

Czytaj więcej
Barbara 30.12.2025
Zweryfikowana

Super album

Czytaj więcej
IWONA 11.02.2023
Zweryfikowana

Fotoalbum pięknie wykonany. Jakość zdjęć bardzo dobra, wyraźne zdjęcia tak jak przesłałam. Polecam.

Czytaj więcej
Karolina 24.10.2022
Zweryfikowana

Przepiękny fotoalbum- serdecznie polecam. Piękna pamiątka z wyjątkową jakościa i starannością.

Czytaj więcej
Urszula 12.09.2022
Zweryfikowana

Polecam gorąco ,szybko wykonane ; część zdjęć była gorszej jakości , robione w latach 90 , mimo tego w albumie wyszły całkiem dobrze. Łatwy ,intuicyjny program ,myślę ,że spokojnie każdy sobie poradzi ze skonfigurowaniem fotoalbumu.

Czytaj więcej
Hanna 02.03.2024
Zweryfikowana

Wyszło super

Czytaj więcej
Wojtek 12.03.2024
Zweryfikowana

Bardzo ładnie to wyszło, gorąco polecam!

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 49 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.