Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Grażyna 10.10.2025
Zweryfikowana

Albumy starannie wykonane. Jestem bardzo zadowolona.

Czytaj więcej
Renata 08.09.2025
Zweryfikowana

Strona super, uzupełniasz, poprawiasz, kiedy chcesz i jak chcesz. Wykonanie albumu super, nawet fotografie słabej jakości też super Polecam

Czytaj więcej
Piotr 01.10.2024
Zweryfikowana

To już któryś z kolei album, który zamawiam w Uwolnij Kolory. Dobra jakość wykonania albumów, dobra jakość wydruków. Rzadko korzystam z gotowych szablonów, ale zawsze znajduję tam inspirację co do wyglądu końcowego produktu. Zamówienia realizowane sprawnie, w deklarowanym terminie. Osobiście nieco brak mi formatu 30 x 30 cm w ofercie firmy, niby nieduża różnica (w stosunku do formatu 25x25 cm), ale w odbiorze i wielkości rozkładówek spora. Tym niemniej gorąco polecam, do zdjęć rodzinnych, okazjonalnych naprawdę super. Testowałem też wykonanie albumu korzystając z automatycznego przygotowania projektu. Działa. Dla tych, którzy nie chcą lub nie lubią grzebać w detalach jest OK. Dla wymagających... no cóż, aplikacja sama dobiera np. kolejność zdjęć (prawdopodobnie wg nazwy lub kolejności skopiowania do projektu), a to - moim zdaniem - często nie odpowiada chronologii. Ale chodzi to bardzo sprawnie, więc jeżeli nie opowiadamy w albumie jakiejś historii - to również ciekawa opcja. No i co ważne - ceny są naprawdę konkurencyjne. Trudno znaleźć na rynku lepsze oferty.

Czytaj więcej
Mateusz 01.09.2025
Zweryfikowana

Bardzo fajny album i szybko dostarczony

Czytaj więcej
oleba 05.01.2022
Zweryfikowana

szybka wysyłka dobrze wykonany album polecam

Czytaj więcej
Emilia 22.08.2025
Zweryfikowana

Szybka wysyłka, świetna jakość, profesjonalne podejście, bardzo polecam!!

Czytaj więcej
Małgorzata 25.03.2024
Zweryfikowana

Album szybko dostarczony. Piękne kolory, dobrej jakości papier, sztywna okładka. Wszystko według projektu,który stworzyłam. Polecam

Czytaj więcej
Monika 27.01.2026
Zweryfikowana

Prześliczny album! Super wykonanie, wart swojej ceny.

Czytaj więcej
Urszula 12.09.2022
Zweryfikowana

Polecam gorąco ,szybko wykonane ; część zdjęć była gorszej jakości , robione w latach 90 , mimo tego w albumie wyszły całkiem dobrze. Łatwy ,intuicyjny program ,myślę ,że spokojnie każdy sobie poradzi ze skonfigurowaniem fotoalbumu.

Czytaj więcej
Marta 24.06.2025
Zweryfikowana

Polecam bardzo serdecznie. Kolejny raz korzystam z tej strony i nie ostani. Jakość świetna, kreator do tworzenia produktu bardzo intuicyjny.

Czytaj więcej
Obi1231 21.06.2022
Zweryfikowana

Jestem zachwycona. Zamówiłam Fotoalbum z okazji zakończenia edukacji wczesnoszkolnej...sztuk 23, dla każdego dziecka i Wychowawczyni. Zamówiłam późno, na półtora tygodnia przed terminem... dostałam informację o wysyłce, która mogłaby nie dojść na czas. Ale rewelacyjny zespół przyspieszył na moją prośbę realizacje zamówienia i przesyłka właśnie dotarła. Jestem bardzo zadowolona. Poza tym jakoś wykonania na najwyższym poziomie. No i trzeba wspomnieć że kreator bardzo intuicyjny i przyjemny w obsłudze. Mega. Polecam z zachwytem.

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
Marta J. 22.08.2025
Zweryfikowana

Przepiękny, elegancki album. Wart swojej ceny.

Czytaj więcej
SYLWIA 20.04.2024
Zweryfikowana

Fotoalbum przepiękny. Super jakość. Program do projektowania albumu jest bardzo łatwy i przystępny. Gorąco polecam!!!

Czytaj więcej
Żaneta 24.03.2022
Zweryfikowana

Jestem zachwycona świeżo otrzymanym fotoalbumem. Zdjęcia, które zamieściłam, nie były doskonałej jakości, ale dzięki poprawkom i świetnej technologii wydruku, wyglądają pięknie i będą dla mnie pamiątką na długie lata. Zamówienie zostało zrealizowane i wysłane bardzo sprawnie.

Czytaj więcej
Magda 18.03.2021
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł piękny, na pewno jeszcze wrócę po kolejne . Polecam:)

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Zdecydowanie polecam. Piękny fotoalbum i piękna pamiątka

Czytaj więcej
Joanna 07.04.2025
Zweryfikowana

Znakomita jakość! Wcześniejsze robiłam białe na białym tle, tym razem - przy okazji zdjęć ze studniówki córki zdecydowałam się na czerń - to był strzał w dziesiątkę! Polecam serdecznie!

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 49 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.