Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Piotr 01.10.2024
Zweryfikowana

To już któryś z kolei album, który zamawiam w Uwolnij Kolory. Dobra jakość wykonania albumów, dobra jakość wydruków. Rzadko korzystam z gotowych szablonów, ale zawsze znajduję tam inspirację co do wyglądu końcowego produktu. Zamówienia realizowane sprawnie, w deklarowanym terminie. Osobiście nieco brak mi formatu 30 x 30 cm w ofercie firmy, niby nieduża różnica (w stosunku do formatu 25x25 cm), ale w odbiorze i wielkości rozkładówek spora. Tym niemniej gorąco polecam, do zdjęć rodzinnych, okazjonalnych naprawdę super. Testowałem też wykonanie albumu korzystając z automatycznego przygotowania projektu. Działa. Dla tych, którzy nie chcą lub nie lubią grzebać w detalach jest OK. Dla wymagających... no cóż, aplikacja sama dobiera np. kolejność zdjęć (prawdopodobnie wg nazwy lub kolejności skopiowania do projektu), a to - moim zdaniem - często nie odpowiada chronologii. Ale chodzi to bardzo sprawnie, więc jeżeli nie opowiadamy w albumie jakiejś historii - to również ciekawa opcja. No i co ważne - ceny są naprawdę konkurencyjne. Trudno znaleźć na rynku lepsze oferty.

Czytaj więcej
Żaneta 24.03.2022
Zweryfikowana

Jestem zachwycona świeżo otrzymanym fotoalbumem. Zdjęcia, które zamieściłam, nie były doskonałej jakości, ale dzięki poprawkom i świetnej technologii wydruku, wyglądają pięknie i będą dla mnie pamiątką na długie lata. Zamówienie zostało zrealizowane i wysłane bardzo sprawnie.

Czytaj więcej
Karolina 08.12.2025
Zweryfikowana

Przepiękna pamiątka ! Bardzo polecam , szybki termin realizacji i piękne wykonanie fotoalbumu :)

Czytaj więcej
Justyna 23.01.2026
Zweryfikowana

Świetna jakość wykonania piękne albumy przyjazna aplikacja do projektowania. Korzystam już kolejny raz . Poleciłam znajomym również zadowoleni.

Czytaj więcej
Karolina 27.05.2025
Zweryfikowana

Polecam z czystym sumienie, to już kolejny fotoalbum zamówiony przeze mnie. Świetna jakość, super wykonanie :)

Czytaj więcej
Urszula 12.09.2022
Zweryfikowana

Polecam gorąco ,szybko wykonane ; część zdjęć była gorszej jakości , robione w latach 90 , mimo tego w albumie wyszły całkiem dobrze. Łatwy ,intuicyjny program ,myślę ,że spokojnie każdy sobie poradzi ze skonfigurowaniem fotoalbumu.

Czytaj więcej
Małgorzata 10.06.2025
Zweryfikowana

Fotoalbum piękny, grube, sztywne kartki. Bardzo dobra jakość zdjęć. Szybka wysyłka. Polecam

Czytaj więcej
a 03.01.2023
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona :) Album jest piękny :) będę robić następny :)

Czytaj więcej
SYLWIA 20.04.2024
Zweryfikowana

Fotoalbum przepiękny. Super jakość. Program do projektowania albumu jest bardzo łatwy i przystępny. Gorąco polecam!!!

Czytaj więcej
Obi1231 21.06.2022
Zweryfikowana

Jestem zachwycona. Zamówiłam Fotoalbum z okazji zakończenia edukacji wczesnoszkolnej...sztuk 23, dla każdego dziecka i Wychowawczyni. Zamówiłam późno, na półtora tygodnia przed terminem... dostałam informację o wysyłce, która mogłaby nie dojść na czas. Ale rewelacyjny zespół przyspieszył na moją prośbę realizacje zamówienia i przesyłka właśnie dotarła. Jestem bardzo zadowolona. Poza tym jakoś wykonania na najwyższym poziomie. No i trzeba wspomnieć że kreator bardzo intuicyjny i przyjemny w obsłudze. Mega. Polecam z zachwytem.

Czytaj więcej
Zofia 25.03.2024
Zweryfikowana

Zmówiłam foto album o grubych stornach. Jestem bardzo zadowolona. Materiał jest wysokiej jakości, kolory świetnie odwzorowane, nie ma się do czego przyczepić.

Czytaj więcej
Agata 12.07.2020
Zweryfikowana

Swój fotoalbum zamawiałam ponad pół roku temu, jednakże polecam firmę w 100%. Wszystko dotarło dokładnie takie, jakie sama zaprojektowałam. Dobrej jakości papier, piękne kolory wydruków, a także porządna okładka. Bardzo szybki czas realizacji, ekspresowa wysyłka. Polecam!

Czytaj więcej
Wojtek 12.03.2024
Zweryfikowana

Bardzo ładnie to wyszło, gorąco polecam!

Czytaj więcej
IWONA 11.02.2023
Zweryfikowana

Fotoalbum pięknie wykonany. Jakość zdjęć bardzo dobra, wyraźne zdjęcia tak jak przesłałam. Polecam.

Czytaj więcej
Rene 31.03.2025
Zweryfikowana

Intuicyjne projektowanie i piękny wyrób ( fotoalbum ), już wysłany do Szwajcarii, szkoda że nie macie opcji wysyłki bezpośredniej do tego kraju :) Bardzo polecam :)

Czytaj więcej
Magda 18.03.2021
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł piękny, na pewno jeszcze wrócę po kolejne . Polecam:)

Czytaj więcej
Joanna 07.04.2025
Zweryfikowana

Znakomita jakość! Wcześniejsze robiłam białe na białym tle, tym razem - przy okazji zdjęć ze studniówki córki zdecydowałam się na czerń - to był strzał w dziesiątkę! Polecam serdecznie!

Czytaj więcej
axada 12.02.2024
Zweryfikowana

fotoalbum jak zwykle świetny

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 49 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.