Fotoalbumy

Fotoalbumy

Fotoalbum UwolnijKolory – opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Ula 02.12.2025
Zweryfikowana

Papier dobrej jakosci,gruby cena przystepna ,szybka realizacja Polecam

Czytaj więcej
Małgorzata 25.03.2024
Zweryfikowana

Album szybko dostarczony. Piękne kolory, dobrej jakości papier, sztywna okładka. Wszystko według projektu,który stworzyłam. Polecam

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Zdecydowanie polecam. Piękny fotoalbum i piękna pamiątka

Czytaj więcej
Marta 24.06.2025
Zweryfikowana

Polecam bardzo serdecznie. Kolejny raz korzystam z tej strony i nie ostani. Jakość świetna, kreator do tworzenia produktu bardzo intuicyjny.

Czytaj więcej
Kasia 25.06.2025
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolna z albumu, jest piękny. Super pamiątka:) dziękuję

Czytaj więcej
Agata 16.08.2022
Zweryfikowana

Fotoalbum, który zamówiłam przerósł moje oczekiwania! Śliczna pamiątka, jakość rewelacyjna. Jak tylko znajdę wolną chwilę - projektuję album z kolejnych wydarzeń. Baaaardzo polecam.

Czytaj więcej
Wojtek 12.03.2024
Zweryfikowana

Bardzo ładnie to wyszło, gorąco polecam!

Czytaj więcej
Grażyna 10.10.2025
Zweryfikowana

Albumy starannie wykonane. Jestem bardzo zadowolona.

Czytaj więcej
Katarzyna 17.03.2024
Zweryfikowana

Jak zwykle nie zawiodłam się. Jakość oraz staranność wykonania nienaganna. Intuicyjny program do układania albumu. Dużo pomocnych szablonów do wykorzystania. Podpowiedzi ramek, dodatkowych obrazków oraz tekstów.

Czytaj więcej
Grażyna 17.01.2024
Zweryfikowana

Piękny foto album, super zdjęcia oraz bardzo szybka wysyłka.

Czytaj więcej
Janusz 03.11.2025
Zweryfikowana

Stosunek jakości, obsługi i realizacji całego zamówienia do ceny - celujący. Bardzo dobra jakość albumu i wydruków. Szybka realizacja.

Czytaj więcej
Karolina 22.06.2023
Zweryfikowana

Fotoalbum REWELACJA, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo gorąco polecam i zamawiam następny :)

Czytaj więcej
Agata 12.07.2020
Zweryfikowana

Swój fotoalbum zamawiałam ponad pół roku temu, jednakże polecam firmę w 100%. Wszystko dotarło dokładnie takie, jakie sama zaprojektowałam. Dobrej jakości papier, piękne kolory wydruków, a także porządna okładka. Bardzo szybki czas realizacji, ekspresowa wysyłka. Polecam!

Czytaj więcej
Karolina 14.10.2022
Zweryfikowana

Jestem bardzo zadowolona zarówno z fotoalbumu jak z odbitki XXL, Piękne wykonanie, starannie, jakość na najwyższym poziomie - piękna pamiątka. POLECAM!

Czytaj więcej
Karolina 24.10.2022
Zweryfikowana

Przepiękny fotoalbum- serdecznie polecam. Piękna pamiątka z wyjątkową jakościa i starannością.

Czytaj więcej
oleba 05.01.2022
Zweryfikowana

szybka wysyłka dobrze wykonany album polecam

Czytaj więcej
AdaN 07.01.2026
Zweryfikowana

Fotoalbum wyszedł fantastycznie. Polecam serdecznie.

Czytaj więcej
Joanna 07.04.2025
Zweryfikowana

Znakomita jakość! Wcześniejsze robiłam białe na białym tle, tym razem - przy okazji zdjęć ze studniówki córki zdecydowałam się na czerń - to był strzał w dziesiątkę! Polecam serdecznie!

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 49 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.