Cieszę się że znalazłam taka stronę jak uwolnij kolory.Album jest super! Szybka dostawa.Wydrukowalam zdjęcia w jednym fotoalbomie za 5 lat.A góry w albumie z widokami są cudowne.
Żadne zdjęcie zwykle nie przekaże ten piękny widok na góry a w fotoalbomie można wydrukować jak chcesz i w każdym formacie .Polecam!I już robię 3 album.
Czytaj więcej
Katarzyna
08.11.2025
Zweryfikowana
Od lat robię fotoksiążki. Jestem bardzo zadowolona. Bawię się układając zdjęcia, dodając klipardy oraz opisy zdarzeń czy miejsc. Także dostawa szybka. Polecam.
Czytaj więcej
Rafał
21.02.2024
Zweryfikowana
Świetna jakość, cena i czas realizacji również na plus. Polecam
Czytaj więcej
Kordian
28.04.2025
Zweryfikowana
Bardzo przystępny edytor zdjęć do stworzenia własnych albumów zdjęciowych ( 5 gwiazdek). Gwiazdka w dół za słaby edytor tekstów, nastręczający zabawy do poprawnego składania dużej ilości tekstu.
Przydałaby się chociaż "twarda spacja" dla edycji "wdów i sierot" i wcięcia akapitów.
Czytaj więcej
Ania
09.04.2024
Zweryfikowana
Polecam :)
Książka piękna, w dobrej jakości.
Na pewno jeszcze zamówię :)
Czytaj więcej
Nikola
30.06.2022
Zweryfikowana
Jakość zdjęć super
Czytaj więcej
Monika
03.12.2024
Zweryfikowana
Jestem zadowolona z odbitek, bardzo dobry wydruk i super szybka realizacja! :)
Czytaj więcej
Zdzisław
14.11.2022
Zweryfikowana
Jakość wykonania zamówienia jest bardzo wysokiej klasy, polecam wszystkim i zapewniam o dalszych zamówieniach.
Czytaj więcej
Maria
13.04.2024
Zweryfikowana
Mogę polecić każdemu. Szybko i solidnie. Bardzo dobra jakość.
Czytaj więcej
Kala
27.12.2025
Zweryfikowana
Wszystkie super. Książka wyszła pięknie
Czytaj więcej
Ania T
16.03.2026
Zweryfikowana
Fotoksiążka to piękny prezent i pamiątka. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług.
Czytaj więcej
Janusz
10.10.2023
Zweryfikowana
Obraz wyglada bardzo dobrze. Piękne kolory. szybka wysyłka.
Czytaj więcej
Anna Nuckowska
09.09.2025
Zweryfikowana
Szybko sprawnie, precyzyjnie. Brawo. Nic dodać nic ująć. Korzystam od dawna i dużo. Ciąg dalszy nastąpi, w planach mam jeszcze wiele fotoksiążek. Pozdrawiam Anna Nuckowska
Czytaj więcej
Jerzy
24.11.2025
Zweryfikowana
Robię tutaj albumy z wyjazdów, oraz biesiad wszelakich.
Duży wybór szablonów, intuicyjne projektowanie. Łatwy kontakt z firmą, uprzejmość i takt. Polecam wszystkim a zwłaszcza tym którzy zamaiają większe ilości
Czytaj więcej
Katarzyna
02.07.2025
Zweryfikowana
Zawsze na czas (a nawet przed czasem i solidnie)
Jedynie mogliby Państwo poprawić edytor tekstu, ale to nie zmienia opinii
Czytaj więcej
MKJ
20.01.2026
Zweryfikowana
Tylko tutaj kalendarze robię co roku od wielu lat. Nigdy nie miałam uwag. Zawsze jakość TOP
Czytaj więcej
Mirka
23.03.2024
Zweryfikowana
Bardzo polecam !!! zamawiałam 1200 odbitek wszystkie wyszły na najwyższym poziomie. W ekspresowym tempie otrzymałam paczkę. Bardzo polecam !
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.