Dla porównania zamówiłam i fotoalbum i fotoksiazkę, oczywiście z różnych imprez, jestem zachwycona i jednym i drugim, jakość mega, wszystko wyraźne, na żywo efekt lepszy niż w komputerze. W fotoalbumie okładka sztywna, z gąbką, strony twarde, otwiera się na płasko, tak jak w prawdziwym albumie, powiedziajabym, że bardziej na ważne uroczystości, natomiast fotoksiazka ma sztywna okładkę, ale kartki już jak w książce, tyle, że papier kredowy (tak się chyba to nazywa), i bardziej na wszelakie np. wycieczki. Super, że można samemu tworzyć cuda , u mnie pełen zachwyt