Obrazy Uniwersalne

Gotowy projekt obrazu

Obraz uniwersalny UwolnijKolory - opinie klientów

Przeczytaj, dlaczego warto!
Angela 29.01.2026
Zweryfikowana

Zamówiłam po raz chyba setny fotoksiazki, a tym razem aż 2 szt. z okazji dnia babci i dziadka. Jakość jak zwykle zwala z nóg - rewelacja! Wydruk, sklejenie, faktura, papier, wszystko dopięte na ostatni guzik. Prezenty oczywiście trafione w sedno! A zapomniałabym o kalendarzu ze zdjęciami, kwota niska a wykonanie i wielkość - na prawdę extra! Miło się zaskoczyłam po raz kolejny. Jak fotoksiążka to tylko z waszej strony. Przede wszystkim termin jaki został przewidziany tak zostały wykonane i wysłane fotoksiazki i dotarty na czas. Bardzo dziękuję za tak fajną i szybką usługę! Pozdrawiam ❤️

Czytaj więcej
Mr 22.04.2025
Zweryfikowana

Wygodny program do stworzenia własnej fotopamiatki. Produkt zapakowany odpowiednio. Kolejny raz coś zamowie

Czytaj więcej
Justyna 02.05.2025
Zweryfikowana

Po raz kolejny zamawiam i po raz kolejny super jakość i rozsądna cena. Piękna pamiątka, która długie lata będzie ozdabiać nasze ściany przywołując wspomnienia.

Czytaj więcej
Marta J. 22.08.2025
Zweryfikowana

Przepiękny, elegancki album. Wart swojej ceny.

Czytaj więcej
Grzegorz 07.08.2023
Zweryfikowana

Zdecydowanie jestem zadowolony. Bardzo dobrej jakości papier, twarda okładka, zdjęcia dodane tak, jak wyedytowałem w kreatorze. Skorzystałem na próbę tylko z podstawowych opcji.

Czytaj więcej
Nonka 11.07.2024
Zweryfikowana

Dla porównania zamówiłam i fotoalbum i fotoksiazkę, oczywiście z różnych imprez, jestem zachwycona i jednym i drugim, jakość mega, wszystko wyraźne, na żywo efekt lepszy niż w komputerze. W fotoalbumie okładka sztywna, z gąbką, strony twarde, otwiera się na płasko, tak jak w prawdziwym albumie, powiedziajabym, że bardziej na ważne uroczystości, natomiast fotoksiazka ma sztywna okładkę, ale kartki już jak w książce, tyle, że papier kredowy (tak się chyba to nazywa), i bardziej na wszelakie np. wycieczki. Super, że można samemu tworzyć cuda , u mnie pełen zachwyt

Czytaj więcej
Wela89 19.11.2025
Zweryfikowana

Odbitki w super jakości.Wysyłka bardzo szybka.Polecam

Czytaj więcej
Monika 24.03.2025
Zweryfikowana

Bardzo szybka realizacja przy dużym zamówieniu, jakoś super, fajnie że jest możliwość wykadrowania zdjęcia na stronie, no i cena konkurencyjne, więc jestem bardzo zadowolona :)

Czytaj więcej
Zadowolona :) 26.06.2018
Zweryfikowana

Książka super :) polecam każdemu kto chciałby taka mieć. Jestem bardzo zadowolona i na pewno skuszę się na więcej takich książek. Gorąco polecam :)

Czytaj więcej
Paweł 03.04.2024
Zweryfikowana

Album ekstra.

Czytaj więcej
Joanna 27.06.2020
Zweryfikowana

Książka wyszła rewelacyjnie! Bardzo krótko czekałam i byłam zaskoczona jak pięknie wygląda. Wszystkim polecam, gdyż każdy bez problemu może zaprojektować taką książkę. POLECAM!!!

Czytaj więcej
Magdalena 03.01.2026
Zweryfikowana

Kalendarze robię w uwolnij kolory już kilkanaście lat. Za każdym razem jest bardzo zadowolona.

Czytaj więcej
Karolina 18.12.2024
Zweryfikowana

Super kalendarze Fajna pamiątka

Czytaj więcej
Agata 19.06.2024
Zweryfikowana

Jestem zadowolona z jakości wykonanej usługi. Polecam serdecznie!

Czytaj więcej
Małgorzata 04.01.2022
Zweryfikowana

Zamówiłam już kilka książek i jestem zachwycona jakością wykonania. Preferuję samodzielne projektowanie bez wykorzystywania gotowych szablonów, gdyż można rozwijać inwencję twórczą - ciągle odkrywam nowe możliwości, świetna zabawa podczas stosowania różnych maskownic, wtapianie w tło, pomniejszanie czy powiększanie zdjęć, różne fajne triki - można nawet kogoś "dokleić" do zdjęcia tak, że nikt się nie zorientuje itp. - co prawda trochę dłużej to trwa, ale efekt jest piorunujący. Wspaniały prezent na różne okazje a obdarowywani zawsze byli zachwyceni. Polecam tę firmę w stu procentach pod każdym względem - jakość wykonania, szybkość realizacji no i cena bardzo przystępna. Jeszcze nie raz będę zamawiać u Państwa bo taki prezent przebija wszystkie inne. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

Czytaj więcej
Małgorzata 05.04.2024
Zweryfikowana

Jak zawsze wyszło super. Porządny wydruk i jakość. Szybka przesyłka. Książki robię od 2007 roku. Co roku przygotowuje książkę z całego roku. To piękna pamiątka. Program do przygotowania książki jest prosty w obsłudze. Trzeba na to poświecić troszkę czasu, ale warto.

Czytaj więcej
Marzena 14.07.2025
Zweryfikowana

Wykonuje książki u Państwa już od sześciu lat. Są to książki dla mnie i brata, ze zdjęciami z naszych wspólnych podróży✈️. Za każdym razem nie mogę doczekać się kiedy otrzymam je wydrukowane. A jak już je otrzymam, to oglądam z przejęciem jakbym widziała je pierwszy raz

Czytaj więcej
jan 12.03.2024
Zweryfikowana

Wszystko w porządku,młody zadowolony ,rodzice też ,wiem że następna też będzie wykonana w tym miejscu.

Czytaj więcej
4.9 z 5.0
Wynik podany jest na podstawie 3818 opinii.
Dodaj opinie
Zobacz wszystkie
Wszystkie opinie pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu ocenianego produktu.
Publikujemy tylko wybrane opinie - te, które będą dla ciebie najbardziej pomocne w podjęciu decyzji.