darmowa wysyłka

Drodzy Klienci!

W tym szczególnym czasie, uruchomiliśmy darmową dostawę kurierem FedEx oraz do paczkomatów inPost umożliwiających bezdotykowy odbiór przesyłki. Wysyłka za 0 zł dotyczy zamówień powyżej 39 zł z oferty regularnej - produkty z cennika a także oferty z kodami rabatowymi z wyłączeniem Allegro.


Co warto wiedzieć?

  1. Darmowa dostawa kurierem FedEx oraz do paczkomatów inPost dla produktów powyżej 39 zł obowiązuje do 07.04.2020 r.
  2. Darmowa dostawa nie obowiązuje produktów zamówionych poprzez Allegro. Zamówienia dokonywane za pośrednictwem tego serwisu realizowane są według założeń zawartych w aukcjach.
  3. Darmowa dostawa obowiązuje na terenie Polski.

Wykorzystajcie ten czas przyjemnie i pożytecznie. Wróćcie do rodzinnych zdjęć, które czekają na dyskach komputerów i w telefonach.
Wybierzcie te, które są dla Was najważniejsze. Już dziś pomyślcie o prezencie dla swoich bliskich. Święta Wielkanocne to szczególny czas.
Wiemy, że w obecnej sytuacji nie możecie spędzić ich na spotkaniach rodzinnych jak dotychczas, dlatego chcemy pomóc Wam wywołać uśmiech na twarzach bliskich. Stwórzcie dowolny fotoprodukt ze wspólnymi zdjęciami i wyślijcie go bezpośrednio do rodziny.

Skorzystajcie z naszej wiosennej oferty PROMOCYJNEJ dostępnej TUTAJ.

Oceniło nas już 5654 osoby. Otrzymaliśmy od nich: 4.2 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.
Drodzy Klienci, wprowadziliśmy darmową dostawę kurierem oraz do paczkomatów inPost, umożliwiających bezdotykowy odbiór przesyłki. Dotyczy zamówień od 39 zł. Zobacz >>
Top